çorum rehberi
NVA Kalite Belgelendirme
DIŞ TİCARET YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Hacıaliogluçiğköfte
crmkurumsal.com
Sektörler
PERYODİK BAKIM TAKSİM DANIŞMANLIK
bu alana reklam vermek için tıklayınız
Güncel Fuarlar
Önceki Sonraki
İSTANBUL JEWELRY SHOW
46. Istanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı 22-25 Mart Tarihleri Araında CNR Exp
22-25 MART 2018
5. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR EXPO Yeşilköy
5. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR EXPO Yeşilköy´ de 10 Mart´ ta kapılarını zi
10-18 MART 2018
ULUSLARARASI İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİ 2018
16. sı Düzenlenecek Olan Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri aşçılarımız ve dünya aşçılarını İstanb
22 ŞUBAT-25 ŞUBAT 2018
İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI
İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde d
21 Şubat-25 Şubat
ISK-SODEX İSTANBUL 2018
ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlen
7 ŞUBAT-10 ŞUBAT 2018
Toz Maskeleri
İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ İÇİN TIKLAMAN YETERLİ
İş Güvenlik Market
ALICI İNŞAAT MALZEMELERİ DEMİR ÇELİK SANVE TİCARET LTD. ŞTİ.
Firma Adı : ALICI İNŞAAT MALZEMELERİ DEMİR ÇELİK SANVE TİCARET LTD. ŞTİ.
Adres : 82 Evler Mah. Türkmenistan Cad. No:17 82 Evler, Tarsus, Mersin
Şehir / İlçe : Mersin / Tarsus
Telefon : (0324) 614-7474
Web Site : alici.com.tr
Kuruluş Yılı : 1978
Firma Hakkında

Alıcı İnş.Mlz.Demir Çelik San. Ve Tic. Ltd.Şti., Mehmet ALICI tarafından 1978 yılında Alıcı Ticaret adı altında demir ve inşaat malzemeleri ticaretine başlamıştır.

1994 yılında şirketleşerek Alıcı İnş.Mlz.Demir Çelik San. Ve Tic. Ltd.Şti. unvanını almış ve bu unvanla ticari yaşamına devam etmiştir. Ekim 2005 ?den itibaren de demir çelik sektöründeki faaliyetlerimiz Alıcı Boru Profil A.Ş. , akaryakıt sektöründeki faaliyetlerimiz ise Alıcı San.Tic.Ltd.Şti. unvanlarıyla devam etmektedir.

Firmamızın faaliyet konusu, boru-profil, siyah-galvaniz sac, trapez-oluklu saclar, lama-silme demiri, köşebent-NPU-NPI, her türlü inşaat ve çatı kaplama malzemeleri ticareti ve akaryakıt istasyonu işletmeciliğidir.

Tarsus Merkez Depomuzda da ferforje lama-sime-kare, zengin model ve cumba çeşitleri üretimi yapılmaktadır. Ayrıca, Mersin?de Alıcı Petrol ve Tarsus?ta Koç Petrol olmak üzere iki Shell petrol bayisi akaryakıt istasyonumuz mevcuttur.

Müşteri Memnuniyeti
      
  Müşterilerimizi Anlamak
  Müşteriye Sunulan Hizmetleri Tanımlamak  Çalışanlar Vasıtasıyla Hizmeti Ulaştırmak

  Müşteri Memnuniyetini Ölçmek

  Memnuniyetsizlik Giderme Çalışmaları


Hızlı Servis
ALICI Gurubu, bünyesinde bulunan geniş araç filosuyla, ürün teslimatları ve servis hizmetlerinde müşterilerine hızlı ve zamanında teslimatlar yapmaktadır.

Kalite Güvence
Alıcı Şirketler Gurubu?nun faaliyette bulunduğu her yerde, tüm çalışanlar, sağlık, emniyet ve çevrenin korunmasına ilişkin ilkelerin sorumluluğunu almakla ve doğru uygulamakla yükümlüdür.Alıcı Şirketler Gurubu çalışanlarının ?sağlıklı, teknik emniyetli ve çevreye olan duyarlılığı? şirket politikasında hayati öneme sahip olup, Alıcı Şirketler Gurubu yönetimin tüm çalışma aşamalarında ilk sırada yer alacaktır.?Hiçbir faaliyet teknik emniyet önlemlerini gözardı edecek kadar önemli değildir?
Hedeflerimiz; ?Kaza yapmamak, İnsanlara ve tesislere zarar vermemek ve çevrenin korunması ile ilgili her türlü tedbiri almaktır.?

Aşağıdaki taahhütlerimiz bizim bu hedeflere ulaşmamıza yardımcı olacaktır:

 Tehlikeleri daima önceden belirlemek ve kendimizi, işletmelerimizi sağlık , teknik emniyet ve çevrenin korunmasına ilişkin ilkeler kapsamında kayıp, kaza ya da hasar risklerine karşı önlem almak,

 Doğal kaynakları ve her türlü enerji kaynağını en verimli ve ekonomik şekilde kullanmak, atıkları (katı, sıvı, gaz) ve gürültü kirliliğini kontrol altına almak, faaliyetlerimizin çevre ve insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak,

 Tüm çalışmalarımızı, bayilerimizi, müşterilerimizi müahitlerimizi ve diğer çalışanları sağlık, teknik emniyet ve çevrenin korunması konularında biçimlendirmek, eğitimle desteklemek,

 Müşterilerimiz , çalışanlarımız , tedarikçilerimiz , rakiplerimiz, komşu işletmeler kamu çıkarlarını gözeten kuruluşlar ve bizimle birlikte çalışan ile işbirliği yapmak onları dinlemek ve taleplerini samimi cevaplar vererek performansımızı ileriye götürmek,

 Olayların ve kazaların tekrar oluşmasını önlemek ve performansımızı geliştirmek amacıyla olaylar ve kazalara ilgili gerçekçi raporlar vermek, bunlardan bir ders çıkarılmasını sağlamak,

 Sağlık, teknik emniyet ve çevrenin korunması konularının iyileştirilmesine katkıda bulunanları ödüllendirmek, bu politikayla ilgili ülkemizde yürürlükte bulunan tüm yasal mevzuatlara uymak.

Alıcı Şirketler Gurubu çalışanları sağlık, teknik emniyet ve çevrenin korunmasından sorumludur. Yöneticilerimiz bu politikanın kendi birimlerinde uygulanmasını temin etmekle ve bu konulardaki performansımızı geliştirerek şirketimizin kamuoyundaki saygınlığını arttırmakla yükümlüdür.

Çevre Politikası

 Çevre kirliliğinin artık global bir sorun olarak kabul edildiği günümüzde, ?Kalite Güvence? politikamızdan da yola çıkarak, çevre bilincinin arttırılması, enerji tasarrufuna yönelik çalışmalar yapılması, çevre korumaya yönelik tüm kanuni gereklilikleri takip edebilmek ve aksiyonları gerçekleştirebilmek için etkili bir çevre yönetim sistemi kurma çabası içindeyiz.

Yasal Uyarı
İsfirmarehberi.com´da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından İsfirmarehberi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bizi Takip Edin !
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Youtube Instagram